AG

BC GRIFFON

Скляний обеліск виглядає не просто потужно, але й урочисто і витончено. Оперезаний вставками металу він створює враження неприступної фортеці, яка не дає права на помилку. Робота в такому місці не може не підвищити продуктивність і професійну самосвідомість. Міні-сад на даху зміцнить думку про те, що це місце заслуговує на увагу.

Toilets

Громадська вбиральня, яка знаходиться у зеленій зоні, повинна відповідати багатьом факторам, які ми враховували при проектуванні нашої будівлі. Функціональність та ергономічність враховувалися у першу чергу. Простота та компактність плану підкреслює функціонал, натомість всі приміщення спроектовані у відповідності до нормативних правил. Зона очікування включає в себе місце для сидіння, облаштовані фонтанчики з питною водою (вода може очищуватися через фільтр або подаватися безпосередньо зі скважини) та модернізовані роздільні смітники.

MoCa

Справжній музей повинен сам бути як твір мистецтва. Нестандартні рішення, фантастичний вид, рвані форми, здається, що ця будівля виконана з якогось особливого матеріалу. У нього хочеться повертатися знову і знову, навіть знаючи всю експозицію напам'ять.

Pine Forest

Кожен мріє про будиночок далеко від всіх, в якому можна просто відпочити, насолоджуючись природою і спокоєм. Цей проект втілює всі найсміливіші побажання, переносячи вас в затишне місце з панорамними вікнами, майданчиком для вечірнього споглядання зірок і свіжим повітрям. Побути в такому місці можна порівняти з позаплановою відпусткою.

Arabian TC

Торговий центр в Джидда

School 1

Діти дорослішають все раніше, і вони вбирають кожен тренд і реагують на нього. Сучасна школа, виконана за всіма вимогами інноваційних технологій, стане для них другою домівкою. Тепер ви напевно не почуєте вранішніх обурень і небажання йти на уроки.

2236

Компактний будинок-мрія з невеликим газоном і класичним дизайном. Прибудований гараж з виходом в будинок легко вмістить машину для всієї родини. Великі вікна, критий поріг, легка гра фарб цегли, - все це робить будинок ідеальним сімейним гніздечком.

WH1

Будинок зі зрубу