Отримати БЕЗКОШТОВНУ консультацію дизайнера

Повернутися назад

Про нас

AG Architecture – студія дизайну та архітектури, заснована Андрієм Глущенко в 2016 році в Києві.

Більше чотирьох років тому це було мрією студента Київського національного університету будівництва і архітектури. Був період, коли я працював в різних майстернях, набирався досвіду і знань. Але поступово ставало не цікаво працювати над проектами інших студій, так як в більшості випадків не давали розкритися творчому потенціалу. І коли усвідомив, що в силах вести об’єкти самостійно, то не став зволікати і пішов на вільні хліби. Завдяки університету, архітектурним конкурсам, великій кількості реалізованих проектів в інших майстерень і постійному бажанню вдосконалення з’явилася моя власна студія.

Сьогодні AG Architecture – це команда професіоналів, які захоплені своєю роботою! Ми не боїмося сміливих рішень і вкладаємо весь досвід, старанність і талант в кожен наш проект. Наша команда постійно розвивається, застосовуючи інноваційні технології як в самому проекті, так і під час його створення. Таким чином, створюючи детальні креслення та якісні візуалізації, ми дозволяємо уникнути величезної кількості питань, на стадії реалізації, з якими найчастіше стикається клієнт.

Працюючи з нами, ви зрозумієте, що немає нічого нереального, а ми допоможемо вам втілити в життя самі амбітні бажання. І не забувайте, важлива кожна деталь!

ВСЕ НАЙЦІКАВІШЕ розповідають у ІНСТАГРАММ

Підписатися

Контакти

До верху
Завантажити ще

Наш менеджер св'яжетmся с Вами в найближчий час!